LEDTechnika.pl

Dopeltech sp. z o.o.

ul. Borowskiego 2

03-475 Warszawa
tel. + 48 22 251 11 46
fax + 48 22 127 91 33
mail: biuro@ledtechnika.pl

O FIRMIE

LEDTechnika.pl jest marką firmy DopelTech sp. z o.o.

 

Historia firmy DopelTech sięga roku 2006 gdy powstała w obecnej formie jako wiodąca firma na rynku obsługi operatorów telefonii komórkowej, radia i telewizji. Doświadczenia zbieraliśmy jednak już od 1994 roku, gdy wraz z powstaniem pierwszej sieci telefonii komórkowej w Polsce rozpoczęła się nowa era komunikacji bezprzewodowej. Uczestniczymy w tym procesie po dzień dzisiejszy.

 

LEDTechnika.pl jako marka firmy DopelTech istnieje od 2008 roku. Bazując na doświadczeniach zebranych podczas wdrażania najnowocześniejszych technologii w dziedzinie Radio i Telekomunikacji, postanowiliśmy aktywnie uczestniczyć w kolejnej rewolucyjnej zmianie na rynku, tym razem w dziedzinie oświetlenia. Wybrana została technologia LED, jako najszybciej rozwijająca się dziedzina techniki oświetleniowej.

 

Postawiliśmy sobie za cel aktywne wdrażanie technologii LED, która w czasach, gdy aktywne dbanie o środowisko naturalne oraz ograniczenie zużycia energii elektrycznej jest koniecznością, zapewnia wprowadzenie znaczących oszczędności oferując jednocześnie poprawę jakości instalacji oświetleniowych.  Przy współpracy z Zakładem Techniki Świetlnej Politechniki Warszawskiej przeprowadziliśmy szerokie badania nad pionierskimi rozwiązaniami w dziedzinie oświetlenia ulicznego i przemysłowego opartego na technologii LED. Efektem tej ponad 2-letniej pracy jest wprowadzenie na rynek nowatorskich produktów oświetleniowych, które spełniają bardzo rygorystyczne normy wydajnościowe i niezawodnościowe. Obecnie możemy zaoferować naszym klientom produkty, które umożliwiają osiągnięcie radykalnych oszczędności w kosztach ponoszonych na oświetlenie dróg, parków, terenów przemysłowych i innych. Oferujemy również produkty całkowicie niezależne od zewnętrznego zasilania w energię elektryczną, a oparte na technice solarnej oraz energii wiatrowej.

 

Uczestniczyliśmy w wielu projektach w tej dziedzinie, a informacje na temat najciekawszych z nich będą sukcesywnie zamieszczane na podstronie REALIZACJE.